Новини світової науки.
Aneides vagrans , яку також називають мандрівною саламандрою, є невловимою істотою. Як вона літає?
25.05.2022.

Новини світової науки — це актуальні новини, які висвітлюють наукові відкриття, досягнення науки і техніки. Досягнення та світові новини сфери технологій, космосу, медицини, фармацевтики, результати наукових досліджень, інтервʼю з відомими вченими та дослідниками, а також нові наукові теорії — все це ми висвітлюємо у цьому розділі.Aneides vagrans , яку також називають мандрівною саламандрою, є невловимою істотою.
Його природне середовище проживання — крони каліфорнійських секвой, найвищих дерев у світі, що ускладнює спостереження .

Одне, що ми знаємо про цю саламандру, — це те, що коли її потривожити , вона охоче стрибає з гілок дерев , приймаючи позу, подібну до тієї, яку приймають парашутисти, як можна побачити нижче.

«Було збентежено бачити, як ці саламандри так охоче стрибають, враховуючи висоту дерев, на яких вони живуть», – сказав Крістіан Браун, кандидат наук з Університету Південної Флориди та автор дослідження.

Ці саламандри особливо добре пристосовані до життя в навісі секвойі, сказав Браун в інтерв’ю Insider.

Тож Браун та інші вчені з Університету Південної Флориди та Каліфорнійського університету в Берклі вирішили зрозуміти, на що здатна саламандра.

Замість того, щоб скидати саламандр з дуже високої висоти, вчені помістили їх у спеціально виготовлені аеродинамічні труби, розроблені для імітації падіння з дерева. Результати їхнього дослідження були опубліковані в рецензованому журналі Current Biology.

Вчені виявили, що у саламандр є «репертуар поз і рухів, які вони використовують, щоб контролювати своє падіння», сказав Браун.

Він сподівається, що дослідження приверне увагу до складного, але недостатньо вивченого біорізноманіття навісу секвої.

Дізнавайся новини першим!
Перед тим як підписатися, прочитайте наші оголошення про персональні дані. Натискаючи кнопку підписки, ви з ними погоджуєтесь.
Made on
Tilda