Новини світової науки.
Вчені показали Сонце з максимально близької відстані таким, яким ми його ніколи раніше не бачили.
22.05.2022.

Новини світової науки — це актуальні новини, які висвітлюють наукові відкриття, досягнення науки і техніки. Досягнення та світові новини сфери технологій, космосу, медицини, фармацевтики, результати наукових досліджень, інтервʼю з відомими вченими та дослідниками, а також нові наукові теорії — все це ми висвітлюємо у цьому розділі.Вчені показали Сонце з максимально близької відстані таким, яким ми його ніколи раніше не бачили.
Ці відео з космічного зонда, що пролітає повз Сонце. Вчені з Європейського космічного агентства (ESA) опублікували відео з космічного зонда, який обертається навколо Сонця.
За повідомленням Science Alert, космічний корабель, що обертається навколо Сонця, вперше наблизився до Сонця і зняв цю зустріч в найдрібніших деталях.

26 березня сонячний орбітальний апарат Європейського космічного агентства увійшов в зону близького зближення, відому як перигелій, на відстані близько 48 мільйонів кілометрів всередині орбіти Меркурія. У цій близькості температура досягала близько 500 градусів за Цельсієм.

Коли він обертався навколо своєї орбіти, космічний корабель побачив Сонце таким, яким ми його ніколи не бачили, включаючи захоплюючу таємничу особливість на прізвисько «їжак», а також детальні види зазвичай прихованих сонячних полюсів.

Ці нові спостереження, зроблені за допомогою 10 наукових інструментів Solar Orbiter, які вперше працюють разом, повинні надати велику кількість даних, щоб зрозуміти поведінку Сонця, включаючи його дикі магнітні поля та іноді хаотичну погоду, яку воно вириває в міжпланетний простір.
Дізнавайся новини першим!
Перед тим як підписатися, прочитайте наші оголошення про персональні дані. Натискаючи кнопку підписки, ви з ними погоджуєтесь.
Made on
Tilda