Новини світової науки.
"Дорога з жовтої цегли" в океані
09.05.2022

Новини світової науки — це актуальні новини, які висвітлюють наукові відкриття, досягнення науки і техніки. Досягнення та світові новини сфери технологій, космосу, медицини, фармацевтики, результати наукових досліджень, інтервʼю з відомими вченими та дослідниками, а також нові наукові теорії — все це ми висвітлюємо у цьому розділі.Вчені виявили на дні Тихого океану "дорогу з жовтої цегли" в ніколи не бачених місцях.
Експедиція до глибоководного хребта на північ від Гавайських островів виявила древнє висохле дно озера, вимощене чимось схожим на дорогу з жовтої цегли.

На моторошну сцену трапилося дослідницьке судно Nautilus, яке зараз обстежує хребет Ліліуокалані в межах морського національного пам’ятника Папаханаумокуакеа (PMNM).

Дослідники Ocean Exploration Trust розширюють кордони цієї пустелі, яка лежить на глибині понад 3000 метрів під хвилями, і найкраще те, що будь-хто може спостерігати за дослідженнями.
Протягом дня щодня дослідники показують відеозаписи в прямому ефірі , а нещодавно настав момент, коли дослідники, які керують глибоководним транспортним засобом, натрапили на дорогу «з жовтої цегли».

«Це дорога до Атлантиди», — чутно, як вигукує дослідник по радіо.
"Дорога з жовтої цегли?" — заперечив інший голос.
"Це дивно", - додав інший член команди.
«Ти жартуєш? Це божевілля».

По радіо команда зазначає, що земля виглядає майже як «запечена кірка», яку можна було б відклеїти. На одній крихітній ділянці вулканічна скеля розламалася таким чином, що виглядає разюче схожим на цеглу.

E/V Nautilus веде нас у подорож до тих частин нашої планети, які ми ніколи не бачили. Слідування по цегляній дорозі є ознакою того, що ми рухаємося в правильному напрямку і незабаром зможемо дізнатися набагато більше про приховану геологію Землі.

Вчені вивчають мікробні спільноти, що живуть у залізомарганцевих кірках, знайдених на поверхнях гірських порід, і те, як характеристики кір варіюються від регіону до регіону в океанічних басейнах, а також мікроорганізми, які живуть на них і всередині них. Ці дослідження допоможуть надати базову інформацію про живі спільноти підводних гір, яка може бути корисною для заходів з управління та збереження.

Про це повідомляється в Science Advances .

Дізнавайся новини першим!
Перед тим як підписатися, прочитайте наші оголошення про персональні дані. Натискаючи кнопку підписки, ви з ними погоджуєтесь.
Made on
Tilda