Випуск "Небожителі" з Олексієм Орестовичем
Олексій Орестович – сучасний український мислитель і просвітитель, філософ, психолог, експерт в галузі вирішення військових, соціальних та інших конфліктів, військовий і політичний оглядач, системний аналітик, кризис-менеджер, популярний блогер.

«... у мене є свій: проект прискореної модернізації на основі власного, національного семантичного простору: міфів, образів, символів, наративів, тільки заново осмислених і зведених в струнке смислове ядро. Загалом, модернізація + нова культурна революція »- розповідає Олексій.

Бере участь в роботі освітніх проектів з розвитку мислення, веде курси активного читання книг, на яких вивчаються і спільно зі слухачами обговорюються інтелектуальні продукти як класичної спадщини, так і нові.

Актор театру і кіно, телеведучий, автор курсу з навчання мистецтву драматичної імпровізації. З 1993 року протягом 17 років грав в театрі «Чорний квадрат»,

Знявся в 13 російських і українських картинах, зокрема «Повернення Мухтара» і «Брат-2».Дізнавайся новини першим!
Перед тим як підписатися, прочитайте наші оголошення про персональні дані. Натискаючи кнопку підписки, ви з ними погоджуєтесь.
Made on
Tilda