Новини.
Укрпошта випустила нову марку – продовження серії військових подвигів українських захисників.
23.05.2022.

Новини — це розповіді про найважливіші події чи події за день або тижденьУкрпошта випустила нову марку – продовження серії військових подвигів українських захисників. 
Нова марка “Рускій воєнний корабль…всьо” увійшла в обіг 23 травня. Її спецпогашення відбулось на всеукраїнському рівні одночасно у кожному обласному центрі країни.

Хоч продаж марки стартував по обіді, Кияни з самісінького ранку зібралися попід дверима Главпоштампу.

Нова марка – це ремейк першої марки із славнозвісним висловом “ Рускій корабль йди…у відомому напрямку”. Першу марку запустили у обіг 12 квітня, і за дивним збігом обставин на наступний день той самий російський флагман “Москва” був уражений українським Нептуном і пішов на дно.

Попередня марка мала настільки шалений ажіотаж серед українців й не тільки, що 1 мільйона тиражу вистачило не усім. Тож цього разу екземплярів випустили куди більше – тираж обсягом 5 мільйонів.

Під час заходу відвідувачів запевнили – нові марки будуть з'являтися і надалі. Й вже наступна буде із не менш популярним гаслом “Доброго вечора, ми з України”.
Дізнавайся новини першим!
Перед тим як підписатися, прочитайте наші оголошення про персональні дані. Натискаючи кнопку підписки, ви з ними погоджуєтесь.
Made on
Tilda